Účes na svatbu host

Výběr správného účesu na svatbu, kde budete hostem, může být velkou výzvou. Chcete vypadat skvěle, ale zároveň nechcete upoutat příliš pozornosti od nevěsty. Veškeré oči by měly být přece upřeny na ni. V tomto článku se podíváme na různé nápady na účesy, které vám pomohou vytvořit elegantní a vkusný vzhled jako host svatby.

Účes podle dress kódu

Prvním krokem k výběru správného účesu je zohlednění dress kódu svatby. Pokud je svatba formální a večerní, můžete zvážit elegantní sestřih s elegantními kadeřemi nebo vznešeným drdolem. Pro neformální venkovskou svatbu můžete zvolit volné vlny nebo romantický updo. Důležité je zvolit styl, který bude odpovídat celkové atmosféře svatby.

Účes podle délky vlasů

V závislosti na délce vašich vlasů máte různé možnosti účesů. Pokud máte krátké vlasy, můžete zvážit elegantní trs nebo zvlnění. Pro středně dlouhé vlasy můžete zvolit polodrdol nebo romantické kadeře. Dlouhé vlasy můžete upravit do složitějších účesů, jako je složitý drdol nebo spletený vzhled.

Accessories pro dokonalý vzhled

Aby váš účes na svatbu vynikl, můžete zvážit použití doplňků do vlasů. Květinový věnec nebo perličkový hřeben mohou dodat vášmu účesu nádech romantiky. Pokud je dress kód příznivý, můžete zvážit použití elegantního klobouku nebo fascinátoru.

Profesionální úprava vlasů

Pokud si přejete, aby váš účes na svatbu vypadal opravdu dokonale, měli byste zvážit návštěvu profesionálního kadeřníka. Profesionál vám může doporučit účes, který nejlépe padne k vašemu obličeji a celkovému stylu. Taktéž se postará o správné upevnění účesu, aby vám vydržel po celou dobu svatby.

Jak dlouho před svatbou bych měla navštívit kadeřníka?

Je vhodné navštívit kadeřníka alespoň týden před svatbou. To umožní dostatek času na konzultaci a zkoušku účesu, a případně provedení úprav podle vašich přání.

Co dělat, pokud mám krátké vlasy a chci něco výrazného?

Pro krátké vlasy můžete zvážit použití stylingových produktů, které dodají objem a texturu. Rovněž můžete zvolit výrazný make-up a elegantní šperky, které odvedou pozornost od účesu.

Je vhodné nosit klobouk na svatbě?

Ano, pokud dress kód a styl svatby to umožňují, můžete nosit klobouk nebo fascinátor. Zvolte elegantní klobouk, který se hodí k celkovému outfitu a není příliš výrazný, aby neodváděl pozornost od nevěsty.


Viz také:

Photo of author

Iclip

Napsat komentář