Účes pro hranatý obličej

Vybrat si správný účes může být pro někoho skutečně náročný úkol. Zejména pokud máte hranatý obličej, můžete mít obavy, že některé účesy vám nebudou lichotit. Nicméně nezoufejte! Existuje mnoho skvělých účesů, které mohou krásně podtrhnout vaše rysy a dodat vám sebevědomí. V tomto článku se podíváme na různé účesy, které jsou ideální pro hranatý obličej.

Krátké střihy s jemnými tvary

Krátké účesy mohou být skvělou volbou pro ženy s hranatým obličejem. Střihy s jemnými, zaoblenými tvary mohou pomoci zmírnit tvrdost čelistí a zároveň vytvořit elegantní a moderní vzhled. Bob s lehkým načechraným efektem nebo pixie střih jsou skvělými příklady krátkých účesů, které mohou působit velmi přitažlivě.

Dlouhé vrstvené účesy

Pro hranatý obličej mohou být také skvělou volbou dlouhé účesy s vrstvami. Tyto vrstvy mohou pomoci zmírnit tvrdost linií obličeje a dodat mu jemnost. Vlasy s vlnitým nebo kudrnatým efektem mohou navíc přidat pohybu a dynamiky celkovému vzhledu. Zvážit můžete také dlouhé vlasy s středním příčesem, které mohou opticky prodloužit obličej.

Pravý a falešný ofina

Ofina může být skvělým způsobem, jak změkčit tvary obličeje. Pro hranatý obličej může být ideální varianta ofiny, která má jemné a zaoblené hrany. Můžete zvážit i falešnou ofinu, abyste vyzkoušeli tento vzhled bez trvalých změn. Ofina může vizuálně prodloužit čelo a zvýraznit oči.

Účesy, které je lepší se vyhnout

Při výběru účesu byste se měli vyhnout příliš krátkým střihům, které by mohly zdůraznit tvrdost čelistí. Stejně tak byste měli zvážit, zda chcete účes s těsně přiléhajícím příčesem, který by mohl zvýraznit rovné linie obličeje.

1. Jaký účes je nejlepší pro hranatý obličej?

Pro hranatý obličej mohou být ideální krátké střihy s jemnými tvary, dlouhé vrstvené účesy a účesy s ofinou. Tyto účesy mohou zmírnit tvrdost linií obličeje a dodat mu jemnost.

2. Co bych se měla vyhnout?

Vyhněte se příliš krátkým střihům a účesům s těsně přiléhajícím příčesem, které by mohly zdůraznit tvrdost čelistí a rovné linie obličeje.

3. Můžu nosit ofinu s hranatým obličejem?

Ano, můžete nosit ofinu s hranatým obličejem. Zvolte ofinu s jemnými a zaoblenými hrany, která zmírní tvrdost linií obličeje.


Viz také:

Photo of author

Iclip

Napsat komentář